Waste Maid & SLC Türkiye Distribütörü
0 (212) 575 43 33 | info@copogutucu.com
Çöp Öğütücü »

Kurumsal

Paylaş | Çöp Öğütücü

Şirket, 1970 yılında Kardeşler Ticaret olarak faaliyete geçti. 1983 yılında ise şirketleşerek faaliyetlerine devam etti. Esas konusu her çeşit sanayi dikiş makinaları ithalat ve ihracatıdır. 

Konfeksiyon ve tekstil piyasasına hitap eden kuruluş halen bu konuda yenilik arayışı içinde yeni atılımlar yapma çabasındadır. 

Konusunda önde gelen şirketlerden biridir. Sanayi dikiş makinaları ve yedek parça aksesuarları yanında her türlü kumaş kesim motorları, kompresörler, nakış makinaları başlıca ürünleridir. 

Şirket, 1990 yılında Atılım Dış Tic. Konfeksiyon Makinaları San. Ltd. Şti. adı altında aynı konuda yeni bir şirket kurmuştur. Bu iki şirket Bernina Nakış Makinaları'nın İstanbul Yetkili Bayisi'dir. 

Bunun yanında yeni çalışmalarından olan Maler ve Refrey Nakış Makinaları'nın Avusturya menşeili Wimmer Kumaş Kesim Makasları'nın Türkiye distribütörlüğünü almıştır. Brother, Juki, Kansai, Pfaf marka çeşitli sanayi dikiş makinalarının alım satımını yapmaktadır. 

Değişik arayışlar içinde olan iki şirket Amerikan menşeili Waste Maid Çöp Öğütme Makinaları'nın Türkiye distribütörüdür. Aynı zamanda sanayi tipi çöp öğütme cihazlarını %100 yerli üretimini yapmaktadır. Her çeşit dayanıklı tüketim malları üzerinde de yoğun çalışmaları sürdürmekdedir..

E-Posta Bültenimize Kayıt Olmak İster Misiniz?

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun.

Copyright © 2024. Çöp Öğütücü
Alaturka Dijital
Alaturka Dijital